Kiedy wszyscy opowiadają, że jedyną szansą na wybicie się w środowisku filmowym i szeroko pojętym showbiznesie jest przyjazd do stolicy, zaczynasz w to wierzyć i bardzo mocno ograniczasz swoje horyzonty.  Możliwości jest wiele a przyjazd do wielkiego miasta niekoniecznie może się opłacać… Nie chodzi o koszty związane z utrzymaniem itp. a o rynek, który w ostatnich latach rozwija się nie tylko w Warszawie ale w całej Polsce.

 

Najpierw należy jasno sprecyzować swoje cele – Kim chcemy zostać – aktorem, piosenkarzem a może po prostu chcielibyśmy pokazać się w TV ?

Już wiesz? To świetnie bo to oznacza, że możemy przejść do działania.

Wiele produkcji filmowych czy reklamowych realizowana jest wyjazdowo, czyli poza pierwotnym miejscem castingu stacjonarnego. Oznacza to, że często, jadąc na casting do Warszawy zdjęcia zrealizujesz blisko swojego domu.

Dodatkowo wiele selekcji aktorskich jest organizowana poza głównymi ośrodkami miejskim, ale nie dowiesz się o tym z gazet czy portali społecznościowych bo w przypadku reklam, tajemnica jest podstawą działania każdego domu produkcyjnego.

 

Niezależnie od faktu gdzie mieszkasz możesz rozpocząć swoją przygodę z filmem lub serialem… Wystarczy, że nagrasz krótkie wideo na którym się przedstawisz, opowiesz kilka zdań o sobie i wstawisz je na platformę Vendo.tv.

 

Vendo to narzędzie do przeprowadzania całego procesu castingowego online. Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania masz możliwość brania udziału w castingach do reklam, filmów i seriali nie wychodząc z domu. Co najważniejsze platforma jest darmowa także nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pokazywaniem się reżyserowi obsady.

Zaciekawiony? Sprawdź nas już teraz. Kliknij TUTAJ i rozpocznij swoją przygodę.

 

Ideą pierwszej na świecie platformy castingowej jest wyrównywanie szans pomiędzy ludźmi z całej polski oraz ułatwienie prowadzenia castingów

 

DARIA: Bardzo nie lubię faktu, że podczas nagrania na castingu stacjonarnym  masz niecałe 5 minut i tylko jedną szansę na pokazanie swoich umiejętności. Drugim problemem są kolejki, atmosfera jest zawsze miła, każdy opowiada o odbytych castingach i swoich doświadczeniach z planów zdjęciowych ale oczekiwanie na nagranie wizytówki jest zawsze  bardzo męczące.

Daria Jakubik w wywiadzie dla Vendo.tv

 

Jak Ci się podoba idea Vendo?

DARIA: To super rozwiązanie. Dzięki Vendo castingi stały się dla mnie przyjemne i wartościowe.

Daria Jakubik w wywiadzie dla Vendo.tv

Platforma Vendo współpracuje z blisko 350 klientami z całej Polski. Są to między innymi domy produkcyjne, reżyserzy obsady, szkoły filmowe oraz agencje aktorskie.

Załóż konto już dziś i graj w reklamach i serialach.

 

Bo kto powiedział, że talenty mieszkają tylko w dużych miastach?