Zdjęcie tytułowe: Źródło: Facebook Pułapka TVN

Marianna Kowalewska, znana z seriali takich jak Pułapka, Rojst i Barwy Szczęścia chce pokazać, że aktorstwo jest dla każdego i rozpoczyna współpracę z platformą do przeprowadzania castingów online – VENDO.TV

W ramach autorskiego programu „Aktorstwo bez granic” Marianna Kowalewska będzie przeprowadzać warsztaty aktorskie, spotkania z młodymi twórcami oraz poprowadzi specjalny cykl porad castingowych skierowany do użytkowników platformy.

Jak wspomina Marianna, program „Aktorstwo bez granic” został oparty na idei „Wielkie talenty nie mieszkają tylko w dużych miastach”:

„Bardzo wierzę w ideę aplikacji VENDO i castingów online. Realizując projekt „Aktorstwo bez granic” pragnę pokazać, że aktorstwo jest dla każdego. Współpraca z VENDO jest bardzo spójna z moimi przekonaniami, ponieważ aplikacja umożliwia branie udziału w castingach dosłownie każdemu, nie wykluczając osób zapracowanych lub pochodzących z mniejszych miejscowości. Wszyscy bierzemy udział w castingu za pomocą smartphone’a. Wierzę, że aplikacja umożliwi odkrycie nowych, cudownych talentów oraz usprawnieni mozolny proces castingowy!”

ŹRÓDŁO: TVN.PL

Na czym będziesz się skupiać realizując projekt „ Aktorstwo bez granic”

Pragnę skupić się na ludziach. Na ich wątpliwościach, pytaniach, marzeniach. Celem projektu “aktorstwo bez granic”, jest pokazanie, że aktorstwo jest dla każdego. I właśnie do “każdego” chciałabym dotrzeć; do ludzi z większych miast, jak również do tych z mniejszych miejscowości.

Bycie ambasadorką Vendo daje mi możliwość komunikacji z ludźmi z całej Polski, w każdym wieku. Pozwala mi poruszyć tematy, które zastanawiają, jednak niewielu ma odwagę o nie pytać. Projekt, który prowadzimy wspólnie jest niezwykle spójny z moją osobą – przecież opowiada o mojej największej pasji i miłości – aktorstwie.

 

Czy casting online to przyszłość?

Castingi online zdecydowanie potrafią przyćmić standardowe przesłuchania. W dzisiejszych czasach ludzie żyją w pośpiechu i często najzwyczajniej w świecie nie starcza im czasu na kilkugodzinne siedzenie w kolejce, w ciasnym korytarzu. Zamknięte castingi, w których jesteś umówiony na konkretną godzinę, to przywilej niewielu. Dlatego właśnie uważam, że castingi online są innowacyjne; one dają szansę każdemu.

 

Jakie wartości pragniesz propagować wśród młodych i aspirujących twórców?

Wydaje mi się, że najważniejszym pytaniem jakie trzeba sobie zadać, kiedy o aktorstwie zaczyna się myśleć poważnie, to: DLACZEGO CHCĘ TO ROBIĆ? Każdy może mieć nieco inne motywacje, to jasne. Ja jednak chciałabym pokazać, że aktorstwo jest pewnego rodzaju misją. Dostajesz głos innej duszy, innego istnienia. To niezwykła odpowiedzialność. Budulcem aktorstwa jest jedna, najszlachetniejsza ze wszystkich cech; prawda. Odważanie się na tę prawdę .. tego uczymy się całe życie i właśnie to chciałabym pokazywać przyszłym twórcom.

 

Kliknij TUTAJ i sprawdź platformę, którą wspiera Marianna Kowalewska!

 

Jeśli zaciekawił Cię program “Aktorstwo bez granic” realizowany przez Mariannę i VENDO.TV obejrzyj krótki filmik, który dokładnie wyjaśnia kwestie, które będziemy poruszać