Jesień to czas prawdziwego urodzaju filmowo-telewizyjnego. W dzisiejszym artykule prezentujemy cztery programy warte uwagi.

 

 1. PUŁAPKA TVN – „Pułapka” to sześcioodcinkowy serial obyczajowo-kryminalny, który został realizowany na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. – Serial „Pułapka” jest autorskim projektem stacji, w jego powstanie od samego początku zaangażowany był zespół produkcji fabularnej TVN. Za produkcję od pomysłu do realizacji w całości odpowiada TVN, a scenarzyści Karolina Frankowska i Michał Godzic napisali oryginalny, pełen napięcia i zwrotów akcji scenariusz. Serialem tym odpowiadamy również na światowy trend i zmieniającego się serialowego widza, który jest coraz bardziej wymagający w stosunku do naszych rodzimych produkcji, szuka zaskoczenia, skomplikowanej fabuły, „emocjonalnego rollercoastera” – mówi Katarzyna Bielecka, producentka projektu.  w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl

  Źródło: TVN.pl

   

  O czym serial opowiada?
  Fabuła skupia się na Oldze Sawickiej (w tej roli Agata Kulesza), która jest pisarką powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę – intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie.

 2. ROJST SHOWMAXX – Lata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Czym bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowy rojst – bagno, z którego trudno się wydostać.
 3. ALL TOGETHER NOW POLSAT – tym razem coś radosnego. Nowe Show Polsatu to rewolucja na polskim rynku telewizyjnym. Śpiewających uczestników ocenia aż 100 jurorów z Ewą Farną na czele. Program zebrał już wiele pozytywnych opinii. Wśród najczęstszych zalet “Śpiewajmy razem. All Together Now” zwracano uwagę na radosną atmosferę, którą można było wyczuć między uczestnikami a setką jurorów. Doceniono również produkcję za podjęcie się realizacji ciekawego, całkowicie innowacyjnego konkursu.
 4. ZANIM CIĘ ZOBACZĘ TVN STYLE – Program randkowy, który udowadnia, że przy poszukiwaniu drugiej połówki wygląd nie jest najważniejszy. W każdym odcinku kobieta wybiera jednego spośród trzech kandydatów na partnera. Nie widzi mężczyzn, jedynie ogląda na ekranie świat z ich perspektywy. Będą wirtualne randki i spotkania w zaciemnionej sali. W finale programu bohaterka dokonuje wyboru “w ciemno”, kierując się głosem serca. Dopiero po podjęciu decyzji uczestniczka programu dowie się, jak wygląda jej wybranek.

A Wy jaki program/serial będziecie oglądać tej jesieni? Dajcie znać w komentarzach pod naszym postem 🙂