Oglądając filmy i seriale myślisz o tym jak Ty poradziłbyś sobie przed kamerą? A może po prostu chcesz zarabiać na swoi wizerunku?

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi stać w miejscu i pragnie przeżyć ciekawe chwile w życiu to koniecznie…. chwyć za telefon! Tak, dobrze przeczytałeś, nie musisz nigdzie chodzić, czekać w kolejkach i tracić swojego wolnego czasu na oczekiwaniu w kolejce do studia.

Wszystkie castingi dostępne są w aplikacji lub na stronie internetowej a jedyny czas który trzeba poświęcić to 5 minut podczas zakładania konta. Wydaje się super prawda? Sprawdź koniecznie na Vendo.tv!

 

 

Dlaczego pownieneś/aś wybrać casting online?

FAKTY CASTINGOWE:

  1. Osczędność czasu i pieniędzy:

    Biroąc udział w catingach online nie marnujesz czasu na oczekiwanie w kolejkach  oraz pieniędzy na dojazd do studia castingowego. Reżyser obsady ogłasza casting, a Ty możesz do niego dołączyć poprzez trzy kliknięcia (akceptacja stawki, terminu i lokalizacji). Następnie przesyłasz filmik według wytycznych, i już bierzesz udział w selekcji. Nie musisz wychodzić z domu lub pracy żeby stworzyć sobie okazję na zarobienie dodatkowych pieniędzy!

  2. Zróżnicowane zlecenia

    Jesteś profesjonalnym aktorem? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z występowaniem przed kamerą? Niezależnie od tego na jakim etapie aktualnie jesteś na Vendo znajdziesz projekty odpowiednie dla siebie. Na platformie zrealizowano już ponad pół tysiąca castingów – od etiud studenckich po filmy fabularne, seriale i projekty komercyjne, w których stawka za dzień zdjęciowy przekraczała 30 000 zł. XXI wiek to wolność wyboru a Vendo idealnie wpisuje się w ten kanon. Korzystając z aplikacji sam decydujesz w jakich projektach chcesz wziąć udział – możesz nawet negocjować swoją stawkę z producentem – a to wszystko bez wychodzenia z domu!

  3. Możliwość brania udziału w kilkunastu castingach jednocześnie

    Casting stacjonarny oznacza kilka godzin spędzonych w oczekiwaniu do studia, jedną okazję na pokazanie się przed reżyserem oraz 1/200 (czyli około 0,5 %) szansy na to że to włąśnie Ty zostaniesz wybrany do tego projektu. Wyobraź sobie, że zamiast odbywania jednego castingu, możesz dać sobie szansę na 5, 10 a może nawet 15 ról… Wszystko dzięki szybkiemu systemowi odbywania castingów online i możliwości nagrywania filmików samemu co oznacza, że sam decydujesz którą wersję swojego nagrania prześlesz do reżysera!

Wybierz metodę sprawdzoną przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników!

Vendo Backstage | Trailer Gry

#vendoBackstageIndustrialne wnętrza, mega zgrana ekipa i pierwsze nagrania promująca grę strategiczną!Castingi do tej produkcji mogliście znaleźć TYLKO na platformie VENDOZobaczcie jaka atmosfera panowała na planie!#vendo #castingi #online #backstage #soho

Gepostet von VENDO am Mittwoch, 8. August 2018

 

W jakim czasie od pierwszej rejestracji na Vendo zrealizowałeś swoje pierwsze zlecenie?

W niecały miesiąc od założenia konta byłem na planie zdjęciowym. Na drugie zlecenie musiałem już trochę poczekać ale było to głównie spowodowane moją polityką występowania w projektach stricte pasujących do moich preferencji, bo projektów które mogłem zrealizować w tym czasie było kilkadziesiąt.
Platformę Vendo bardzo cenię za oszczędność czasu. Przy aktywnym tempie życia, mogę jednocześnie poświęcać się moim ulubionym czynnością i brać udział w castingach – to naprawdę super opcja!

Dodatkowym atutem platformy jest fakt iż castingi są dostępne 24 godziny na dobę co sprawia że zawsze mogę wziąć udział w selekcji, niezależnie od miejsca pobytu czy aktualnych obowiązków.
Michał Sacharczuk

Niedawno uruchomiłeś pierwszy casting na Vendo… Jak postrzegasz selekcje online w świecie modelingu, reklamy i filmu?

Jest to świetne rozwiązanie, żałuje że kiedy ja funkcjonowałem jako aktywny model, to nie miałem możliwości odbywania castingów poprzez taką platformę. Pomimo moich licznych podróży nigdzie nie spotkałem się z podobną aplikacją. Ciesze się, iż taki pomysł powstał, i że dobrze funkcjonuje ponieważ dla każdej osoby, która chce wystąpić w TV czy otrzymać kontrakt modelingowy jest to niesamowita oszczędność czasu i energii. Często przy projektach komercyjnych stawka za rolę jest wysoka co sprawia, że na castingu stacjonarnym pojawia się wiele osób, nawet takie, które zupełnie nie pasują do briefu – znacznie wydłuża to czas oczekiwania na swoją kolej, co w efekcie powoduje, iż po wejściu do studia jesteśmy pozbawieni świeżości.  Na Vendo możemy zaprezentować się w dowolnym dla siebie terminie.
Piotr Czaykowski, model i właściciel agencji Chili models

 

Źródło: Jastrząb Post

 

Zastanawiasz się jeszcze czy założyć darmowy profil na Vendo? Wpisz #vendohistorie w wyszukiwarce FACEBOOK i sprawdź jakie projekty zostały już zrealizowane dzięki castingom bez wychodzenia z domu!