Pomimo, iż całoroczne zarobki polskich gwiazd show biznesu czasami nawet nie dorównują wartości tzw. “dniówki” aktorów zagranicznych to ich miesięczne usposobienia mogą przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy…

Julia Wieniawa

źródło: MSN. com

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest mocno rozchwytywana. Bierze udział w licznych kampaniach oraz gra w serialu ‘Rodzinka.pl’. ‘Super Express’ donosi, że piosenkarka właśnie przedłużyła kontakt ze znana marką obuwniczą, dzięki czemu zarobi prawdopodobnie aż pół miliona złotych.

Niemałe pieniądze Wieniawa dostane też, grając w serialu – ‘Zawsze warto’. Za jeden dzień zdjęciowy trafia do niej aż 5 tys. złotych.

Do tego dochodzi rola w ‘Rodzince.pl’ i wyjścia na ścianki. Za tę ostatnią usługę wokalistka życzy sobie nawet 15 tys. złotych. Nie trudno policzyć, że wszytko to może w ciągu roku może uzbierać się w… milion.

Małgorzata Rozenek

Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News Warszawa, 20.05.2018 Na planie programu Dzien Dobry TVN N/Z: Malgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek również nie może narzekać na niskie zarobki. W zeszłym roku zarobiła prawdopodobnie nawet 5 mln złotych.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się ‘Party.pl’ Rozenek za podpisanie kontraktu ze znaną marka kosmetyczną dostała aż 1,5 mln złotych. Do tego dochodzą jeszcze zarobki za social media i inne projekty, takie jak choćby publikacja książki.

Za jeden sponsorowany post na Instagramie  dostaje od 10 do 20 tys. złotych.

Rozenek pojawiła się w licznych programach telewizyjnych w TVN. ”Perfekcyjna pani domu”, ”Azja Express”, ”Iron Majdan”, ”Projekt Lady”.  Ile jej tam za to płacą? Magazyn ”Party” podliczył – za ”Iron Majdan” Rozenek i jej mąż Radosław Majdan dostali 200 tys. złotych – czyli po 20 tys. za odcinek

Barbara Kurdej-Szatan

‘Super Express’ podał również, ile wynosi dzienna stawka Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka dostaje 9 tys. złotych za pojawienie się na planie serialu ‘Prosto w serce’.

Cezary Żak

Źródło: fakt.pl

Cezary Żak zgrania od 7,5 do 13 tys. złotych za jeden występ. Szacuje się także, że dzięki grze w serialu ‘Ranczo’ stał się milionerem. Za wszystkie sezony miał otrzymać w sumie 4 miliony zł.

Sławomir Zapała

Sławomir Zapała w marcu 2018 roku zadebiutował na antenie TVP2 jako prowadzący nowe show ‘Big Music Quiz’. Za dzień na planie dostawał 25 tys. złotych.

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł powstał na bazie informcji ze strony: plotek.pl