źródło zdjęcia: TVN.PL

Najgłośniejsze filmowe nazwiska w jednej produkcji! Już jesienią  serial obyczajowo – kryminalny „Pułapka”.

Tak swoją jesienną ramówkę reklamuje jedna z czołowych stacji telewizyjnych – TVN. Czy rzeczywiście nowy serial polskiej produkcji ma szanse na zdobycie dużej popularności?

Fabuła skupia się na Oldze Sawickiej (Agata Kulesza), która jest pisarką powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę – intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie.

W rolę głównej bohaterki, słynnej pisarki, wcieli się Agata Kulesza. Towarzyszyć jej będą m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli – niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia – Marianna Kowalewska. (kliknij i przeczytaj wywiad z aktorką)

ŹRÓDŁO: TVN.PL

 

Serial Pułapka wymagał od każdego aktora maksymalnego zaangażowania ponieważ oprócz scen aktorskich musieliśmy wykonywać również wiele zadań kaskaderskich. Wiążemy z tą produkcją ogromne nadzieje.

Praca na planie trwała minimum 12 godzin w ciągu jednego dnia. Często jednak zdarzało się, że dzień zdjęciowy wydłużał się nawet do 15 godzin.

Marianna Kowalewska w wywiadzie dla Vendo Blog

Serial, pomimo braku oficjalnej premiery (planowana na 9 września) już zbiera pozytywne opinie w prasie:

Stacja, która odnosi ogromne sukcesy na polu programów rozrywkowych i telewizyjnych show postanowiła wyprodukować sześcioodcinkowy serial, stawiając na jakość, nie na długość – to świetny krok w stronę dorównania zagranicznym produkcjom.
JASTRZĄB POST

 

Za sukcesem nowej produkcji ma stanąć Łukasz Palkowski – reżyser, który pokazał, że Polskie filmy mogą poruszać i intrygować zarazem. “Bogowie” oraz “Najlepszy” to dla wielu widzów najciekawsze polskie produkcje ostatnich lat, czy “Pułapka” do nich dołączy?

Przekonamy się już 9 września na antenie TVN…