Zastanawiałeś się kiedyś na tym żeby zostawić całe dotychczasowe życie i wyjechać na wieś lub do innego kraju? Wszyscy mamy czasami dosyć stresu lub domowych obowiązków. Jeśli dodatkowo praca nie sprawia nam radości to można uznać,  że jest to najwyższy czas aby coś zmienić w swoim życiu. A jeśli zmieniamy to oczywiście na lepsze!

Mamy XXI wiek i zarabianie na swoich przyjemnościach jest możliwe.

Lubisz tańczyć, jeździć na rowerze, a może świetnie pływasz? Niezależnie od tego jaką masz pasję – warto ją rozwijać a następnie zacząć na niej zarabiać bo przecież nie ma nic lepszego niż otrzymywanie korzyści za wykonywanie ulubionych czynności.

Zapewne czekasz teraz na złotą receptę na to jak uzyskać sukces podążając ścieżką pasji… Odpowiedź jest prosta i składa się z dwóch punktów.  Pierwszy z nich to ćwiczenia. Samodyscyplina to pierwszy krok do sukcesu. Opowiadała o tym Maria Ruddick w pierwszym artykule z cyklu “Aktorski Piątek”.

„Panie profesorze jak się dostać do Filharmonii? – Ćwiczyć!” i tak samo jest z aktorstwem. Nie ma innej drogi do sukcesu jak próby i ćwiczenia – tylko ten komplet jest gwarancją sukcesu.

Niezależnie od tego jaką dziedzinę sztuki lub sportu uprawiasz musisz się skupić na ćwiczeniach a przede wszystkim na wierze we własne możliwości.

Umiesz jeździć na rowerze? Świetnie! Na pewno znajdziesz dla siebie projekt reklamowy lub serialowy, w którym będziesz mógł/mogła zaistnieć.

Kochasz Taniec? Idealnie! Domy produkcyjne stale poszukują osób potrafiących się poruszać do swoich produkcji.

Dzisiejszy świat stoi dla Ciebie otworem a dziedziny sportu, które wymieniłem to tylko kropla w morzu potrzeb w dzisiejszym świecie filmowym.

Zastanawiasz się czy świat filmu i reklamy jest dla Ciebie? Czy odnajdziesz się na planie i czy poradzisz sobie z tekstem?

Na planie “M jak Miłość” panuje wspaniała atmosfera praktycznie przez cały czas. Można powiedzieć, że cała praca na tym planie była dla mnie miłym zaskoczeniem. Z moją wizażystką do dzisiaj wymieniamy się wiadomościami i rozmawiamy.

Dagmara Bryzek – Aktorka Serialowa

Jak widzisz praca na planie jest miła i przyjemna i na pewno sprawi Ci wiele miłych doznań zarówno dla ducha jak i portfela.

 

Przejdźmy zatem do kroku drugiego – czyli co zrobić żeby na swej pasji zarobić 🙂

 

Zapewne nowością nie będzie dla Ciebie fakt, że możliwości, o których wspominałem wcześniej daje Internet a konkretniej platforma castingowa Vendo.tv. Wystarczy  się zarejestrować a informacje o castingach umożliwiających rozwijanie Twojej pasji będą przychodziły na Twój profil i aplikację mobilną!

Nie wierzysz, że to działa? Przeczytaj opinię osób, które już zarobiły razem z Vendo!

 

Tak naprawdę zaraz po zweryfikowaniu profilu pojawiło się kilka castingów, na które ja zaaplikowałem i za trzecim czy czwartym razem pojawił się odzew ze strony klienta.

Albert z Warszawy

Pełen wywiad z Albertem możecie przeczytać otwierając link poniżej. Znajdziecie tam również pozostałe historie osób, które zarobiły dzięki Vendo.

ARTYKUŁ O SUKCESACH Z VENDO

Daj sobie szanse i zacznij zarabiać z uśmiechem na ustach już dziś! Ty pokazujesz swój talent, my załatwiamy resztę!