Czerwone dywany, rzesze fanów i rozpoznawalność na całym świecie – to synonimy bycia aktorem Hollywood. Synonimem aktora jest również ciężka praca – przygotowania do roli trwają czasami od kilku do kilkunastu  miesięcy. Po tym okresie następuje miesięczny okres zdjęciowy, który w przypadku amerykańskich produkcji oznacza liczne wyjazdy i rozłąkę z rodziną i przyjaciółmi. Po ciężkiej pracy przychodzi czas na długo wyczekiwany odpoczynek w domowym zaciszu. Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają domy gwiazd?

ARNOLD SCHWARZENEGER

 

 

Gwiazda takich filmów jak Terminator czy Niezniszczalni mieszka w Los Angeles. Były gubernator stanu California na codzień odpoczywa w Pacific Palisades. Wartość jego domu szacuje się na blisko 24 miliony dolarów

 

 

 

COURTNEY COX

 

Gwiazda serialu “Przyjaciele” posiada kilka nieruchomości. Aktualnie zamieszkuje w Malibu.

 

 

A poniżej inna posiadłość serialowej Moniki Geller

 

 

Penelope Cruz

 

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało Penelope również posiada dom w Los Angeles. Na swoje cztery kąty wydała około 3 milionów dolarów.

 

Eddie Murphy

 

Aktor ten potrafi rozśmieszyć do łez ale jego posiadłość to już nie żarty – to prawdziwy pałac.

 

 

 

 

Leonardo DiCaprio

 

Filmowy “Wilk z Wall Street” posiada nieruchomości na całym świecie. Niedawno wystawił na sprzedaż jedną z nich zlokalizowaną w Malibu w Kalifornii. Cena wywoławcza to 19 milionów dolarów

 

 

 

 

Benedict Cumberbatch

 

Główny bohater serialu o przygodach Sherlocka Holmesa ma niezłego nosa nie tylko do zabójstw ale również do inwestycji. Ostatnio zakupił posiadłość wartą ponad 10 milionów dolarów.

 

 

 

Nicolas Cage

 

Amerykański aktor posiada wiele nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Poniżej jego dom w Las Vegas.

 

 

 

 

 

Jak widzicie zawód aktora to dość opłacalne zajęcie. A czy Wy chcielibyście zostać gwiazdami wielkiego ekranu? Zostawcie komentarz pod postem na Facebooku.