Dzisiaj znani, lubiani i podziwiani przez setki tysięcy osób, kiedyś zwykli ludzie pracujący jako kelnerzy lub telemarketerzy – poznaj historie gwiazd Hollywood!

Jenifer Aniston swoją karierę rozpoczęła od roli w serialu „Przyjaciele”. Następnie jej kariera nabrała zawrotnego tempa, wzięła udział w ponad czterdziestu produkcjach fabularnych a jedynaście filmów zrealizowała jako producentka. Jej życie jednak nie zawsze było usłane różami. Zanim rozpoczęła swoją karierę aktorską pracowała jako telemarketerka. Przez telefon oferowała wynajem luksusowych willi. Aktorka wspomina, że praca w tym miejscu nie należała do przyjemnych i łatwych, ani że nie miała wielkiego talentu do sprzedaży.

Madonna, piosenkarka, której nie trzeba przedstawiać swoją karierę zawodową rozpoczęła w… Dunkin Donuts. Piosenkarka została podobno zwolniona w bardzo krótkim czasie. Dobrze, że Madonna zdecydowała karmić nas pięknem głosu a nie pączkami…

Podobną drogę do Madonny obrała Jennifer Hudson. Amerykańska piosenkarka i aktorka, zdobywczyni Złotego Globu zaczynała w Burger Kingu gdzie serwowała swoim gościom gorące hamburgery.

Następnym aktorem z trudnymi początkami był Hugh Jackman, zanim stał się aktorem, zajmował się rozbawianiem dzieci. Można było wynająć go jako klauna na przyjęcia. Za jedną imprezę pobierał 50 dolarów. Hugh do dziś wspomina, że to najciężej zarobione pieniądze w jego życiu.

Uwielbiany przez miliony kobiet Brad Pitt zaczynał swoją karierę bardzo skromnie. Kiedy przyjechał do Los Angeles żeby zarobić na życie pracował jako szofer. Podobno jedna z jego klientek przedstawiła go osobie ze środowiska aktorskiego.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę że amerykański aktor i kulturysta Arnold Schwarzenegger rozpoczynał swoją drogę od pozowania do pornograficznych czasopism gejowskich… Jak powiadają, żadna praca nie hańbi!

Podobną drogę do poprzednika obrał Sylvester Stallone. Tytułowy Rocky brał udział w filmie dla dorosłych zatytułowanym „Impreza u Kitty i studentów”. Niedługo po premierze tytułowano go „Włoski ogier”

Serialowy i uroczy Joey z „Przyjaciół” swoją karierę rozpoczął od reklamy ketchupu. Matt LeBlanc wziął również udział w amerykańskim serialu erotycznym pt.: „Pamiętnik Czerwonego Pantofelka”.

Jak powiadają „Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. Otóż polskie gwiazdy również zaczynały od nazwijmy to  delikatnie „dość niezręcznych produkcji”.

Edyta Herbuś na przykład reklamowała środek zwalczający stonkę ziemiaczaną a Joanna Moro znana z roli Anny German wcielała się w role przedszkolanki w reklamie wafelków.

Powyższe historie ukazują, iż nie ma granic nie do przekroczenia. Jeśli tylko czegoś pragniesz to możesz to mieć. Wystarczy wytrwale dążyć do celu i nie bać się wyzwań. Los należy do Ciebie także weź go w obie ręce i ciesz się życiem!