Oglądając seriale i reklamy czujesz, że idealnie sprawdziłbyś/sprawidziłabyś się po drugiej stronie ekranu?

Mamy dla Ciebie wskazówkę, jak jednocześnie oglądać ulubione produkcje i brać udział w castingach do następnych odcinków! Brzmi niemożliwie? W czasach zamawiania taksówki przez aplikację i umawiania się na wizytę u lekarza poprzez stronę internetową, castingi online są słuszną alternatywą dla tradycyjnego systemu selekcji aktorskich – a w dodatku dostępną dla każdego!

W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka faktów na temat castingów online i powiemy, kto może próbować swoich sił w produkcjach telewizyjnych i reklamowych!

FAKTY CASTINGOWE:

 1. Osczędność czasu i pieniędzy:

  Biroąc udział w catingach online nie marnujesz czasu na oczekiwanie w kolejkach  oraz pieniędzy na dojazd do studia castingowego. Reżyser obsady ogłasza casting, a Ty możesz do niego dołączyć poprzez trzy kliknięcia (akceptacja stawki, terminu i lokalizacji). Następnie przesyłasz filmik według wytycznych, i już bierzesz udział w selekcji. Nie musisz wychodzić z domu lub pracy żeby stworzyć sobie okazję na zarobienie dodatkowych pieniędzy!

 2. Zróżnicowane zlecenia

  Jesteś profesjonalnym aktorem? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z występowaniem przed kamerą? Niezależnie od tego na jakim etapie aktualnie jesteś na Vendo znajdziesz projekty odpowiednie dla siebie. Na platformie zrealizowano już ponad pół tysiąca castingów – od etiud studenckich po filmy fabularne, seriale i projekty komercyjne, w których stawka za dzień zdjęciowy przekraczała 30 000 zł. XXI wiek to wolność wyboru a Vendo idealnie wpisuje się w ten kanon. Korzystając z aplikacji sam decydujesz w jakich projektach chcesz wziąć udział – możesz nawet negocjować swoją stawkę z producentem – a to wszystko bez wychodzenia z domu!

 3. Możliwość brania udziału w kilkunastu castingach jednocześnie

  Casting stacjonarny oznacza kilka godzin spędzonych w oczekiwaniu do studia, jedną okazję na pokazanie się przed reżyserem oraz 1/200 (czyli około 0,5 %) szansy na to że to włąśnie Ty zostaniesz wybrany do tego projektu. Wyobraź sobie, że zamiast odbywania jednego castingu, możesz dać sobie szansę na 5, 10 a może nawet 15 ról… Wszystko dzięki szybkiemu systemowi odbywania castingów online i możliwości nagrywania filmików samemu co oznacza, że sam decydujesz którą wersję swojego nagrania prześlesz do reżysera!

  Vendo lubię z dwóch powodów:
  1. Nie muszę chodzić na castingi.
  2. Mogę poprawiać swój filmik dowolną ilość razy, aż uznam, że jest naprawdę dobry.

  Oliwia Lori Lachnik – uczestniczka The Voice of Poland

   

 4. Reżyser widzi Cię niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz

  Jesteś na wakacjach i nie bierzesz udziału w castingach? Dzięki rejestracji na platformie Vendo – reżyserzy obsady będą mieli dostęp do stworzonego przez Ciebie profilu a co za tym idzie, zawsze mogą przesłać Ci zaproszenie na recall lub zdjęcia. Co więcej, teraz wszytskie castingi nosisz ze sobą w kieszeni dzięki aplikacji mobilnej! Wyciągnij telefon, nagraj filmik i już! Może w następnej reklamie zagrasz właśnie TY!

 5. Nie zostałeś wybrany? Nic strasznego – uda się następnym razem!

  Korzystając z platformy do odbywania castingów online ograniczasz również swoje ewentualne rozczarowanie w przypadku braku wyboru. Następny casting pojawi się jutro a Ty już dawno zapomnisz o przegranym projekcie!
  Odbywanie selekcji online to dobra zabawa z możlwością zarobienia bardzo dobrych pieniędzy!

Pozostaje zatem ostatnie pytanie – do kogo skierowana jest platforma?

Z Vendo korzystać może każdy, jest to portal, który nie wprowadza ograniczeń wiekowych, ponieważ dobrze wiemy, że reklama, film i serial poszukują zarówno starszych osób jak młodych. Niezależnie ile masz lat – możesz spróbować swoich sił przed kamerą!

 

Zacznij przygodę już dziś! Załóż darmowe konto TUTAJ