Wielu młodych ludzi staje przed wielkim wyborem, pójść na studia czy do pracy. Jeśli wybierają naukę to przez następne kilka lat zastanawiają się czy będą mieli zajęcie po zakończeniu swojego wymarzonego kierunku.

Istnieje sposób na pogodzenie nauki i pracy lub po prostu na pracę w ciągle zmieniających się warunkach, w których trzeba reagować na bieżąco, która nigdy  się nie znudzi. Brzmi jak nierealna bajka? A gdyby tak założyć, że praca trwałaby 12 godzin miesięcznie i przynosiłaby dochód ponad 4000 zł?

 

To nie opowieść fantastyczna – to realia reklamy. Jeżeli poszukujesz pracy lub po prostu chciałbyś zaistnieć na dużym ekranie to wiedz że ta praca już na Ciebie czeka!

W Polsce produkuje się kilka tysięcy reklam w ciągu roku. Oznacza to że zapotrzebowanie na epizodystów i aktorów wynosi ponad 15 000 osób każdego roku. Idealną informacją jest fakt, że najczęściej poszukuje się osób zupełnie nieogranych i niedoświadczonych. Stwarza to szanse dla ludzi, którzy nie mają doświadczenia a chcieliby zarobić pieniądze i pokazać się znajomym na ekranie telewizora.

Co należy zrobić? Wystarczy że nagrasz swoją wizytówkę czyli krótkie wideo, na którym się przedstawiasz i pokazujesz swoje profile. Nagranie załączasz do swojego profilu na Vendo i już możesz brać udział w castingach do reklam, filmów i teledysków.

Proste prawda? Nie zwlekaj zatem i daj sobie szanse na lepsze jutro!

Kliknij w link poniżej i rozpocznij swoją przygodę!

LEPSZE JUTRO