Kiedyś ludzie nie potrafili wyobrazić sobie przenośnego komputera, później długo przyzwyczajali się do myśli noszenia ze sobą telefonu komórkowego, teraz nastał czas na branie udziału w castingach bez wychodzenia z domu. To nowa platforma, która zrewolucjonizuje życie w XXI wieku. Nie ważne gdzie mieszkasz, skąd pochodzisz, wystarczy kilka minut przy rejestracji i masz szanse stać się rozpoznawalny i szanowany!

Każdy przełom w technologii budzi zainteresowanie ale też wiele pytań. Czym są castingi online? Jak wziąć w nich udział? Ile możesz na tym zarobić?

Zacznijmy od tego,  że rejestracja na portalu Vendo.tv oraz branie udziału w castingach są zupełnie darmowe. Platforma nie pobiera opłat, prowizji oraz w żaden inny sposób nie obciąży Twojego portfela. Rejestrując się na Vendo.tv tworzysz swój profil, to Twoja wizytówka więc postaraj się aby była jak najbardziej zbliżona do filmików, zdjęć zaprezentowanych we wskazówkach ukazywanych podczas rejestracji. Wpisz wszystkie wymagane dane. To bardzo ważne ponieważ dopiero komplet informacji pozwala na przejście weryfikacji oraz branie udziału w castingach!

 

 

Warto poświęcić piętnaście minut na dokładne wypełnienie informacji o sobie ponieważ zarobki w reklamie sięgają nawet 15 000 zł za jeden dzień pracy. Przez proces castingowy możesz przejść na dwa różne sposoby, poprzez zgłoszenie się na casting publiczny lub poprzez bezpośrednie zaproszenie przez reżysera. Dodatkowo platforma Vendo.tv umożliwia startowanie w castingach do filmów fabularnych, seriali oraz produkcji internetowych. To właśnie te ostatnie stają się bardzo popularne i osiągają oglądalność na poziomie kilku milionów widzów co przekłada się na rozpoznawalność oraz dogodne warunki finansowe. Jest to również szansa dla wielu młodych lub niedoświadczonych osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę aktorską.

 

Podsumowując, castingi online to zdecydowana rewolucja na rynku preselekcji aktorskich. Łatwa rejestracja, możliwość uczestniczenia w castingach siedząc na kanapie oraz przede wszystkim zupełna niezależność od dużych ośrodków miejskich. Zarejestruj się już dzisiaj i zmień swoje życie!