Zastanawialiście się kiedyś czym zajmowały się gwiazdy kina przed rozpoczęciem przygody aktorskiej?

Szkoła filmowa, teatr, a może praca w restauracji lub telemarketingu? O przeszłości Hollywodzkich gwiazdorów przeczytacie w dzisiejszym artykule!

 

Nicole Kidman

Zanim zagrała w swoim pierwszym filmie: ”Szybki jak błyskawica”, mieszkając jeszcze w Australii, zarabiała jako masażystka. 

Jennifer Aniston

Do dziś wszyscy pamiętają ją jako Rachel Green z przebojowego serialu „Przyjaciele”. Jednak jej życie nie rozpoczęło się tak zielono, przed rolą w serialu pracowała jako między innymi telemarketerka, kelnerka i rowerowy kurier.

Matt Damon

Przed rozpoczęciem kariery w Hollywood Damon studiował na Harwardzie filologię angielską. Jednak tuż przed zakończeniem studiów zorientował się że nie jest to zajęcie dla niego i rzucił studia dla pracy w showbiznesie.

Angelina Jolie

Angelina występowała od najmłodszych lat, jednak jako 14-sto latka zdecydowała że porzuci karierę na rzecz pracy podczas ceremonii pogrzebowych. Na szczęście jej cmentarna przygoda nie trwała zbyt długo…

Demi Moore

Jej American Dream w Kaliforni rozpoczął się od pracy w biurze komornika…

Tom Cruise

Aktor uczęszczał do seminarium franciszkańskiego i chcia zostać katolickim księdzem… Na szczęście uznał to za mission impossible i zaczął grać w filmach! 

Courtney Cox

W latach 80 Courtney Cox zarabiała na życie pracując w agencji pośredniczącej w sprzedaży biletów na koncerty… Teraz niejedna osoba chciałaby otrzymać od niej bilet!

Matthew McConaughey

W czasie  pobytu w Australii, żeby się utrzymać, aktor sprzątał odchody drobiu i zmywał naczynia. 

Matt Leblanc

Lowelas z „Przyjaciół” zanim rozpoczął przygodę przed kamerą pracował jako cieśla…

 

Jeśli im się udało to Tobie też może!

Rozpocznij swoją przygodę już dziś! Kliknij TUTAJ i zacznij występować w TV!