Zdjęcie główne: Terence Patrick/CBS

Dzisiaj, w naszym kraju miała miejsce oficjalna premiera “Krainy Lodu 2”. W drugiej już części uwielbianej przez dzieci animacji “Elsa i Anna” wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.

Produkcja zbiera wyjątkowo dobre recenzje już od pierwszego dnia premiery

Marcin Pietrzyk  z portalu Filmweb wspomina, że Disney stał przed trudnym zadaniem. Część pierwsza okazała się przecież filmem, który pokochały miliony ludzi na całym świecie. Jednak wytwórnia w ostatnich latach udowodniła, że nie boi się ryzyka. Nie zawsze wychodziła na tym dobrze. Kiedy jednak wszystkie elementy filmowej układanki pasują do siebie, otrzymujemy niezapomnianą przygodę, idealnie skrojoną rozrywkę, na której bawić się będą znakomicie i dzieci i dorośli.

Na oficjalne wyniki polskiego box office’u będziemy musieli jeszcze trochę poczekać ale już wiemy, że film robi wielką furorę w Stanach Zjednoczonych.

Cegiełkę popularności dołożył na pewno James Corden, który w ramach programu The Late Late Show wystawił musical “Frozen 2”  na ulicach Los Angeles!

W żartobliwym przedsięwzięciu wzięły udział gwiazdy Hollywodzkiego kina, które podkładają głos postaci w animacji Disneya.  Wśród uczestników “The Crosswalk Musical” Amerykanie mogli zobaczyć Idinę Menzel, Kristen Bell, Josh’a Gad and Jonathan’a Groff.