Spoglądając na czerowne dywany w Hollywood widzimy wielu ludzi sukcesu. Często wydaje się, że Brad Pitt czy Jenifer Lopez urodzili się w skórze sukcesu i dzisiaj tylko “spijają śmietankę” z wcześniej zdobytych trofeów. Czy rzeczywiscie tak jest? Często okazauje się, że jedyną drogą do zdobycia globalnej sławy jest wytrwałość i jasne określenie celu – przeczytajcie czym zajmowały się gwiazdy wielkiego ekranu przed rozpoczęciem kariery aktorskiej!

 

Jennifer Lopez

Odkąd skończyła cztery lata, marzyła o tym, by być “kimś”. W wieku piętnastu lat obiecała sobie, że zdobędzie sławę i zaczęła intensywnie uczyć się tańca

W jednym z ostatnich wywiadów Lopez zdradziła, że zanim zyskała światową sławę, jej codzienność wcale nie wyglądała kolorowo. Pod koniec lat 80. wokalistka znalazła się w trudnej sytuacji, a nawet przymierała głodem.

“Jadłam tylko jeden kawałek pizzy dziennie, żadnych śniadań, żadnych obiadów. Zjadałam koło szóstej wieczorem, żeby trzymało mnie aż do następnego dnia. Tak żyłam po tym, jak wyprowadziłam się z domu mojej mamy, a zrobiłam to na kilka lat przed tym, jak dostałam swoją pierwszą poważną pracę” – wspominała gwiazda.

Zanim przed Lopez otworzyły się drzwi światowej kariery, występowała w chórkach i baletach w tle broadwayowskich musicali oraz w teledyskach. Pojawiła się między innymi u Puff Daddy’ego(obecnie Diddy) i Janet Jackson.

 

Nicole Kidman

“Szybki jak błyskawica” był pierwszym amerykańskim filmem Kidman. Wcześniej, mieszkając jeszcze w Australii, zarabiała jako masażystka.

 

Jennifer Aniston

Do dziś wszyscy pamiętają ją jako Rachel Green z przebojowego serialu “Przyjaciele”, ale we wczesnych latach 90. imała się różnych zajęć. Była między innymi telemarketerką, kelnerką i rowerowym kurierem.

 

George Clooney

W czasach szkoły średniej Clooney widział swoją przyszłość na boisku baseballowym. Starał się o zawodowy kontrakt w Cincinnati Reds, na szczęście drużyna nie była nim zainteresowana.

 

Angelina Jolie

Jako córka Jona Voighta Jolie niemal od zawsze występowała na scenie. Jednak w wieku 14 lat porzuciła na krótko grę aktorską i próbowała sił jako mistrz ceremonii pogrzebowych.

 

Tom Cruise

Zanim zaczął występować w kasowych filmach, aktor uczęszczał do seminarium franciszkańskiego i chciał zostać katolickim księdzem.

 

Madonna

W roku 1978 Madonna porzuciła naukę i wyjechała do Nowego Jorku mając w kieszeni 35 dolarów. Żeby opłacić rachunki, pracowała jako kelnerka w Dunkin’ Donuts.

Matthew McConaughey

W czasie rocznego pobytu w Australii, żeby się utrzymać, aktor sprzątał odchody drobiu i zmywał naczynia.

 

Ty też możesz rozpocząć swoją przygodę z aktorstwem! Załóż darmowy profil na platformie Vendo.tv i sprzawdź castingi idelane dla Ciebie!