Zastanawiasz się w jaki sposób funkcjonują castingi online? Czy można otrzymać rolę bez wychodzenia z domu? Albo w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z występowaniem w TV?

W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania odnośnie nowoczesnego procesu selekcji, w którym dosłownie każdy ma szansę na wystąpienie w ulubionym serialu, teledysku a nawet filmie czy reklamie.

W jaki sposób rozpocząć przygodę z castingami online?

Wystarczy założyć darmowe konto na platformie www.vendo.tv – utworzenie konta jest zupełnie darmowe. Musisz uzupełnić kilka informacji o sobie, wgrać zdjęcie oraz (opcjonalnie ale jest to bardzo ważny element procesu castingu) filmik wizytówkę, na którym się przedstawisz i opowiesz kilka słów o sobie.

Po ukończonym procesie rejestracji pracownik platformy weryfikuje konto pod kątem poprawności uzupełnionych informacji i przesyła ewentualne dalsze wskazówki.

Po zweryfikowaniu profilu możesz w pełni korzystać z funkcjonalności platformy. Wystarczy że klikniesz na ikonkę “castingi” a zobaczysz wszystkie projekty, do których aktualnie możesz aplikować.

Co zrobić aby dołączyć do castingu?

Biroąc udział w catingach online nie marnujesz czasu na oczekiwanie w kolejkach  oraz pieniędzy na dojazd do studia castingowego. Reżyser obsady ogłasza casting, a Ty możesz do niego dołączyć poprzez trzy kliknięcia (akceptacja stawki, terminu i lokalizacji). Następnie przesyłasz filmik według wytycznych, i już bierzesz udział w selekcji. Nie musisz wychodzić z domu lub pracy żeby stworzyć sobie okazję na zarobienie dodatkowych pieniędzy!

Jakie zlecenia znajdę na VENDO?

Niezależnie od tego jakie zdolności aktorskie posiadasz, na Vendo znajdziesz projekty odpowiednie dla siebie. Na platformie zrealizowano już ponad półtora tysiąca castingów – od etiud studenckich po filmy fabularne, seriale i projekty komercyjne, w których stawka za dzień zdjęciowy przekraczała 30 000 zł. XXI wiek to wolność wyboru a Vendo idealnie wpisuje się w ten kanon. Korzystając z aplikacji sam decydujesz w jakich projektach chcesz wziąć udział – możesz nawet negocjować swoją stawkę z producentem – a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Jakie dodatkowe korzyści płyną z korzystania z platformy?

Możliwość brania udziału w kilkunastu castingach jednocześnie

  • Casting stacjonarny oznacza kilka godzin spędzonych w oczekiwaniu do studia, jedną okazję na pokazanie się przed reżyserem oraz 1/200 (czyli około 0,5 %) szansy na to że to włąśnie Ty zostaniesz wybrany do tego projektu. Wyobraź sobie, że zamiast odbywania jednego castingu, możesz dać sobie szansę na 5, 10 a może nawet 15 ról… Wszystko dzięki szybkiemu systemowi odbywania castingów online i możliwości nagrywania filmików samemu co oznacza, że sam decydujesz którą wersję swojego nagrania prześlesz do reżysera!
    Reżyser widzi Cię niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz
    Jesteś na wakacjach i nie bierzesz udziału w castingach? Dzięki rejestracji na platformie Vendo – reżyserzy obsady będą mieli dostęp do stworzonego przez Ciebie profilu a co za tym idzie, zawsze mogą przesłać Ci zaproszenie na recall lub zdjęcia. Co więcej, teraz wszytskie castingi nosisz ze sobą w kieszeni dzięki aplikacji mobilnej! Wyciągnij telefon, nagraj filmik i już! Może w następnej reklamie zagrasz właśnie TY!
  • Brak prowizji

    Vendo.tv nie pobiera prowizji agencyjnej.  Platforma negocjuje z domami produkcyjnymi aby wartość prowizji została zawsze doliczona do stawki przeznaczonej dla aktora.

Spróbuj swoich sił jeszcze dziś! Załóż konto klikając w link poniżej i zadbaj o swoją aktorską przyszłość!

>>>>ZAŁÓŻ KONTO<<<<<