fot. fortune.com

To może być prawdziwa gratka dla fanów amerykańskiego sitcomu. Po wielu latach od zakończenia emitowania losów sześciu przyjaciół z Nowego Jorku, HBO chce nakręcić kolejny odcinek serialu. Co najważniejsze, obsada i realizatorzy mają pozostać bez zmian.

Dla przypomnienia

“Przyjaciele” to serial, który był emitowany od 1994 do 2004 roku dla stacji NBC. Jego bohaterowie: Chandler, Monica, Rachel, Ross, Joey i Phoebe podbili serca widzów na całym świecie i przyniosły produkcji sześć statuetek Emmy dla najlepszej produkcji telewizyjnej. Z kolei Jennifer Aniston zdobyła za rolę Rachel Green statuetkę Złoty Glob dla najlepszej aktorki. – wirtualnemedia.pl

Według portalu Hollywood Reporter  cała ekipa serialowych Przyjaciół rozmawia właśnie z przedstawicielami HBO Max na temat potencjalnego powrotu. Rozmowa dotyczy projektu, który nie został jeszcze spisany ale i tak wywołał wiele emocji wśród fanów

 

Oliwy do ognia dodały słowa Jennifer Aniston, która w jednym z show telewizyjnych powiedziała:

 – Chcielibyśmy coś zrobić z “Przyjaciółmi”. Próbujemy i właśnie nad czymś pracujemy – stwierdziła.

Serialowa Rachel założyła niedawno konto na portalu Instagram, gdzie jako pierwsze zdjęcie opublikowała fotografię ze spotkania z “Friendsami”. Post zebrał ponad 15 milionów lajków.

 

Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer nie będą jedynymi znanymi twarzami, które pojawiłyby się na planie. Trwają rozmowy z Davidem Cranem i Martą Kauffman, czyli oryginalnymi twórcami serii.

 

Friends – the movie

Nie wiemy czy pamiętacie ale ponad rok temu powstała idea stworzenia pełnometrażowego filmu na podstawie popularnego sitcomu. Niestety, skończyło się na trailerze – mamy nadzieję, że w przypadku kontynuacji serialu negocjacje nie zakończą się fiaskiem.